צרי קשר

על המונקאפ

ה-Mooncup הנו גביע בצורת פעמון המשמש כתחליף לטמפון.
הוא מיוצר מסיליקון רפואי רך והיפו-אלרגני, אינו מכיל חומרים רעילים שנמצאים בטמפונים חד-פעמיים, אינו גורם לגירויים ומתאים גם לנשים עם אלרגיה לגומי.
קראי עוד

היכן לקנות?


מצאי את החנות הקרובה למקום מגורייך

מונקאפ ניתנת לקנייה בחנויות טבע מובחרות או דרך סוכנות
עצמאיות
קראי עוד

למכור את המונקאפ

 

מטבעינו הנשים אנו אוהבות לחלוק את החוויות שלנו, לשתף ולהמליץ לחברותינו כאשר אנו נתקלות במוצר טוב. השימוש במונקאפ, מהווה עבור נשים רבות מוצר אשר משנה את חייהם בימי הוסת. יתרונותיו הבריאותיים, הכלכלים והאקולוגים- לא משאירות אותנו אדישות ואנו בוחרות להפיץ את דבר הבשורה הלאה. נשים רבות פונות אלינו ומבקשות חומרי הסברה שאותם יוכלו לחלק במפגש עם חברות ובמפגשים שונים נוספים. מה שמתחיל בהמלצה חברית או בשיחת סלון, הופך, בהדרגה לשירות הפצה של ממש.

 

המונקאפ נמכר היום בכל העולם ועלון ההסברה המצורף לו מתורגם ל-11 שפות. החברה מנוהלת ע"י 7 נשים באנגליה – את כל השאר עושות לקוחות- בדיוק כמוך, שהפכו את החוויה הפרטית שלהם לנחלת הכלל (וכן- גם לעסק כלכלי). מעבר להישג הגדול שאנו- מפיצות המונקאפ, משיגות בקידום בריאות האישה והקלה על חייה בימי הוסת, הושג הישג גדול נוסף- שבירת קשר השתיקה שהיה משך שנים סביב הנושא "האסור" שקוראים לו "וסת". עצם היכולת שלנו לדבר כעת, בחופשיות, על החוויה שמחצית מאוכלוסית העולם חווה מדי חודש בחודשו, היא בהחלט הישג שכולנו יכולות להתגאות בו.

 

אם גם את התנסית במונקאפ בהצלחה ומצאת את עצמך באופן טבעי, מספרת לחברותיך וממליצה על המונקאפ, אם גם את מוקירה את יתרונתיו הבריאותיים, הכלכליים והאקולוגיים ובוחרת להיות "שגרירה" המקדמת נושאים אלה, או אם גם את פשוט רוצה לעשות טוב לנשים כמוך- את מוזמנת ליצור עמנו קשר

 

נשמח לצייד אותך בעלוני מידע, סרטונים ומדבקות של המונקאפ ואם תבחרי- נשמח להדריכך להיות מפיצת מונקאפ ולהצטרף למשפחתנו הגדולה והתומכת.