צרי קשר

על המונקאפ

ה-Mooncup הנו גביע בצורת פעמון המשמש כתחליף לטמפון.
הוא מיוצר מסיליקון רפואי רך והיפו-אלרגני, אינו מכיל חומרים רעילים שנמצאים בטמפונים חד-פעמיים, אינו גורם לגירויים ומתאים גם לנשים עם אלרגיה לגומי.
קראי עוד

היכן לקנות?


מצאי את החנות הקרובה למקום מגורייך

מונקאפ ניתנת לקנייה בחנויות טבע מובחרות או דרך סוכנות
עצמאיות
קראי עוד

שירות ייעוץ ותמיכה

שירות ייעוץ ותמיכה

 

כמו בכל מוצר חדש, בו אנו מתחילות להשתמש, גם השימוש ההתחלתי במונקאפ דורש, לעיתים, מעט תרגול וניסיון. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר במוצר היגיינה נשית אינטימי המוחדר לנרתיק  - דבר המקשה עלינו לראות מה בדיוק אנחנו עושות וכיצד למעשה הוא פועל.

 

שירות הייעוץ והתמיכה של מונקאפ הוקם בכדי לתת מענה לנשים אשר חושבות להשתמש במונקאפ, כמו גם לנשים אשר החלו להשתמש בו. חברת מונקאפ בע"מ, חרטה את נושא "קידום בריאות האישה" על דגלה ושירות הייעוץ והתמיכה הוא חלק משמעותי בכך.

חשוב לנו ב"מונקאפ" לא רק לספק לך מוצר מדהים, יעיל ונוח- אלה גם להיות שם עבורך בזמן שאת לומדת להשתמש בו.

 

אם את זקוקה למידע נוסף על השימוש במונקאפ, אם את מתלבטת איזו מידת מונקאפ מתאימה עבורך, אם נתקלת בבעיות מסוימות בעת השימוש בו, או אם קיימות סוגיות גניקולוגיות שאת חוששת שישפיעו על השימוש במונקאפ, את מוזמנת ליצור עמנו קשר.

בשרות הייעוץ והתמיכה תמצאי אוזן קשבת של נשים אשר נמצאות בקשר עם גורמי בריאות ובעיקר- משתמשות במונקאפ כבר שנים.

 

את מוזמנת ליצור עמנו קשר באמצעות שליחת מייל:

או להתקשר לטל: 077-6262360

אנו נשמח להיות שם עבורך.

 

כמו כן ריכזנו את מרבית השאלות והבעיות שנשאלו סביב השימוש במונקאפ, במשך הזמן. שאלות ובעיות אלו הועלו ע"י נשים בדיוק כמוך- בתחילת היכרותן עם המונקאפ. יתכן שתמצאי שם מענה לשאלתך. לשאלות נפוצות ותשובות על המונקאפ לחצי כאן