היכן לקנות?


מצאי את החנות הקרובה למקום מגורייך

מונקאפ ניתנת לקנייה בחנויות טבע מובחרות או דרך סוכנות
עצמאיות
קראי עוד

על חברת מונקאפ

חברת "מונקאפ" הוקמה בשנת 2002, באנגליה, במטרה להפוך את חווית ימי הוסת, עבור נשים- חיובית יותר, בריאה יותר וידידותית יותר לסביבה. החברה הוקמה ע"י בחורה אנגליה בשם סו הארדי, אשר ביקשה לספק אלטרנטיבה בריאה יותר לכוסיות איסוף דם הוסת העשויות גומי, עם פיתוחו של המונקאפ עשוי הסיליקון ההיפו-אלרגי.

ממקום מושבה של החברה בעיר החוף היפיפייה ברייטון, מתנהלת מונקאפ בע"מ, כיום, ע"י שבע נשים, כעסק קטן- ועם זאת עטור פרסים, בשיתוף פעולה של משווקים ומפיצים, בכל העולם.

 

חברת מונקאפ בראשות מרכז הייעוץ שהעמידה, חרטה על דיגלה את המחויבות  לחקר בריאות האישה בימי הוסת ולקידום החינוך בנושא "לא מדובר" זה - נושא המשפיע על חייה של מחצית מאוכלוסיית העולם.

כל אימת שמתאפשר יוצאות נשות החברה לשוחח ישירות עם נשים בפסטיבלים, כנסים וימי עיון. כמו כן, מקפידה החברה לעבוד, באופן צמוד, עם אנשי מקצוע מתחום הבריאות, אשר חולקים את אותה מטרה: להציע לאישה אפשריות טובות יותר עבור גופה בכל חודש.

 

טובת עולמנו והדאגה הכוללת לטבע הינם עקרונות יסוד נוספים המניעים את חברת מונקאפ. החברה משתדלת למחזר את פסולת החברה ומקפידה כי העלונים והאריזות ייוצרו מחומרים אשר השפעתם על הסביבה מועטה ככל הניתן. שקיק אחסון המונקאפ, לדוגמא, מיוצר מ- 100% כותנה אורגנית. בשל מחויבותה זו- לאדם וגם לסביבה (לרבות הימנעותה מניסויים על חיות) קיבלה חברת מונקאפ, בשנת 2004 מעמד של "חברה ערכית- מוסרית" והפכה בכך ליצרנית מוצרי ההיגיינה היחידה בעולם, אשר הוכתרה כעסק מוסרי.

 

 

פרסים:

‘Best Buy’ status, Ethical Consumer Magazine, June 2007

top sanitary product in The Good Shopping Guide, 2007 (New Edition 6)

Winner - Women in Ethical Business voted for by Eve Magazine readers, Women in Ethical Business Awards, May 2007

Short-listed for Women in Ethical Business Awards, March 2006

The Green Apple Awards Environmental Product runner-up, the Green Organisation, November 2005

Certified an Ethical Company, the Ethical Company Organisation, December 2004

Best Environmentally Friendly Product, the Vegan Society, November 2004

Approved by the Vegetarian Society, May 2004

Best New Product, Natural Trade Show, March 2003