צרי קשר

על המונקאפ

ה-Mooncup הנו גביע בצורת פעמון המשמש כתחליף לטמפון.
הוא מיוצר מסיליקון רפואי רך והיפו-אלרגני, אינו מכיל חומרים רעילים שנמצאים בטמפונים חד-פעמיים, אינו גורם לגירויים ומתאים גם לנשים עם אלרגיה לגומי.
קראי עוד

היכן לקנות?


מצאי את החנות הקרובה למקום מגורייך

מונקאפ ניתנת לקנייה בחנויות טבע מובחרות או דרך סוכנות
עצמאיות
קראי עוד

נשים ממליצות

אהבה ממבט שני

אני משתמשת במון קאפ מזה 7 חודשים ואני חייבת להגיד שזה ממש שינה את עולמי, למרות שההתחלה לא הייתה קלה...התקשתי להכניס ולהוציא את המון קאפ בצורה חלקה, הגוף התכווץ אל מול החפץ המוזר הזה :) מה גם שיש לי הסטוריה של ציסטות אז האזור הרגיש גם ככה לא מאוד חיבב את העניין. אבל עבר חודש ועוד חודש ולא וויתרתי. כל פעם השימוש היה קל יותר, וגיליתי שכשאני לא נלחצת ופשוט מרפה הכל מסתדר.

היום אני חושבת שזה פשוט נהדר - אני גם נותנת לגוף פתרון טבעי מבלי להכניס לתוכי חומרים לא בריאים (כמו טמפונים), גם שומרת על כדור הארץ, גם חוסכת כסף, אבל הכי חשוב - זה פטר אותי מתחבושות מסורבלות, והחזיר לי את תחושת החופש בימי המחזור. הפכנו לחברים טובים המון קאפ ואני. יש תחושה אחרת בגוף כשאני משתמשת בו, משהו יותר נקי ופשוט. בשלוש מילים: אני מאוד ממליצה :) ליאור

 

 

מתנה מושלמת...

אתמול פתחתי את החבילה שהגיעה ממך בתיזמון מדהים. בדיוק בזמן בכדי להתחיל להתמודד עם דימום ווסת חדש שהחל אתמול. ללא התלבטות חיטאתי את המונקאפ, והוא פשוט החליק למקומו בטבעיות וללא מאמץ או אי נוחות. כבר במהלך הערב כמעט ושכחתי שאני במחזור, ומעין תחושת ניקיון וקלילות אפפה אותי.. הרגשה שחצתה את הלילה לכיוון הבוקר והלאה.

לסיכום, 24 השעות הראשונות עברו עלי בצורה מדהימה, כשכל מה שיכולתי לחשוב עליו, הוא "כמה חבל שלא שמעתי עליו כבר לפני שנים?!". הנוחות, הניקיון, איכות הסביבה, כלכליות... וגם, המונקאפ נראה לי כרגע, יותר מכל דבר אחר, כמו המתנה המושלמת שכל אישה צריכה להעניק לעצמה.

אז, תודה על כך שאנשים כמוך מרימים את הכפפות הנכונות!!

תבורכי!! בהערכה רבה, נגה

 

עולם אחר

אני לגמרי יכולה לחלק את החיים שלי לפני ואחרי השימוש במונקאפ.

זה פשוט עולם אחר, כל-כך נוח ופשוט.

המונקאפ היא המצאה גאונית, מעבר לכך שאנחנו מצילות בדרכינו הקטנה את העולם זה חוסך מאיתנו אי נוחות וחששות שעולים בזמן הוסת.

אני כבר לא מרגישה הבדל בין הימים שאני בוסת ובין הימים שאני לא, בזמן הוסת זה פשוט נמצא בגוף,

אני לא מרגישה אותו שם, אני לא בלחץ להוציא אותו בזמן (כי הרי לטמפונים יש זמן מוקצב שהם יכולים להישאר בגוף). פשוט המצאה שיש לה רק יתרונות :)

מה שנישאר להגיד זה תודה רבה אסתר על שהפגשת אותי עם המונקאפ. טלי

 

את משתמשת במונקאפ? את מוכנה לשתף אותנו ואת המבקרות באתר בחויות השימוש שלך ו/או לתת המלצה על המונקאפ?

אנחנו נשמח מאוד לשמוע ממך – נא ליצור איתנו קשר!