שאלות נפוצות

קניתי MOONCUP – מה עלי לעשות תחילה?

ברכותינו על ההחלטה לעשות את הצעד!

לא משנה אם קיבלת עכשיו את הווסת הראשונה שלך או אם את מקבלת מחזור כבר שנים, ייתכן וייקח לך מעט זמן להתרגל ל-Mooncup, כמו לכל דבר חדש.  אך ברגע שתביני איך להשתמש בו לא תרצי להיפרד ממנו.

אם את משתמשת בטמפון, היזכרי בפעם הראשונה שלך – ייתכן והיה לך צורך במספר ניסיונות למקם אותו נכון, להרגיש בנוח איתו ולדעת מתי להוציא אותו החוצה.   אותו הדבר תקף לגבי Mooncup.

הנה המדריך שלב אחר שלב שלנו להתחלת השימוש בגביעונית Mooncup:‏

בחרי את המידה שלך

ישנן רק שתי מידות לבחור מביניהן, וההבדל ביניהן הוא של 3 מ”מ בלבד (A היא המידה הגדולה יותר, B היא הקטנה יותר) אך זה מה שיקבע התאמה טובה, בטוחה וללא נזילות. גלי כיצד לבחור את המידה המתאימה לך.

הכיני את ה-MOONCUP שלך לשימוש

לפני השימוש הראשון שלך ב-Mooncup, את יכולה להרתיח או לנקות אותו היטב עם תמיסה מעקרת או טבליות. קראי עוד על אופן ניקוי ה-Mooncup.

קחי את הזמן

גביעונית Mooncup תחזיק מעמד שנים רבות כך שאין מה למהר.  נסי את השימוש בה בפעם הראשונה כשאת רגועה ונמצאת בבית.

יש כאלו שמעדיפות להתאמן על ההכנסה וההוצאה שלו כשהן לא בימי המחזור.

ייתכן שתביני את העניין כבר בפעם הראשונה, אך בממוצע יכול לקחת עד 3 מחזורי ווסת להתרגל אליו.  אם את חשה מתוסכלת או מתוחה, הניחי אותו בצד וחזרי לזה בפעם אחרת.

עד שתצברי ביטחון במוצר, תוכלי לשים תחבושת לגיבוי. ייתכן ויהיו לך נזילות בהתחלה בזמן שתתאמני.

קראי את ההוראות

זה אולי נשמע מובן מאליו אבל חלק מהמשתמשות ב-Mooncup נלהבות כל כך להתחיל, שהן שוכחות לקרוא את מדריך השימוש הנוח שמגיע עם גביעונית ה-Mooncup.‏  הוא מכסה כמעט הכל וכולל איורים ברורים וכמה טיפים לפתרון בעיות.

אם נתקלת בבעיות, עייני שוב במדריך.

למידע נוסף ברשת, עייני בסעיף כיצד להשתמש ב-Mooncup?  בו תוכלי לעקוב אחר האיורים המתארים שלב אחר שלב או לצפות בסרטון הדגמה.

במקרה חירום

אם את מרגישה שה-Mooncup נתקע, עייני בסעיף ה-Mooncup שלי נתקע – איך אני מוציאה אותו? אם את עדיין זקוקה לעזרה, צרי קשר עם שירות הלקוחות שלנו והצוות הנשי שלנו ישמחו לעזור: info@mooncup.co.il

Want to hear from us? Sign up to our newsletter