תמיכה בארגוני צדקה

תמיכה בארגוני צדקה

Mooncup Ltd גאה לתמוך בארגוני צדקה ותכניות ללא מטרות רווח בבריטניה ובעולם כולו.

kemri-main

Kemri

Mooncup Ltd מספקת גביעוניות Mooncup מסובסדות כחלק מתוכנית סיוע בינלאומית המנוהלת על ידי ד”ר פיליפס-הווארד וצוותה מבית הספר לרפואה טרופית בליברפול. הם משתפים פעולה עם מרכז הבריאות והמחקר לאוכלוסייה באפריקה (MOPH) וכן עם המכון למחקר רפואי בקניה (KEMRI), תחנת שדה של CDC במערב קניה. יחד הם מספקים גביעוניות Mooncup לבנות בבתי ספר יסודיים במערב קניה, כדי לחקור את ערכן של הגביעוניות בהפחתת הסיכונים הבריאותיים למיניות ולפוריות של הנערות, יחד עם מתן פתרון חסכוני לימי הווסת שמאפשר להן גם להתקדם בלימודיהן בבית הספר בכבוד ובנוחות.

nerf-new

Nepal Earthquake Recovery Fund (NERF)

הקרן להתאוששות מרעידת האדמה בנפאל (NERF) הוקמה כדי לסייע לתושבי נפאל שסבלו מקשיים אישיים וכלכליים בעקבות רעידת האדמה באפריל 2015, תוך שימת דגש מיוחדת על אזורים כפריים, נשים וילדים וקבוצות אתניות שוליות.
קרן NERF שואפת לסייע בהקלה על ההתאוששות באמצעות מימון וביצוע של פרויקטים יעילים הדבקים בערכיה הכוללים שקיפות, אחריות, אדיבות, שיתוף פעולה, אינטראקציה ומעורבות ברמה הבסיסית ביותר. נשים ונערות נאבקות לממן מוצרים בסיסיים ואנו מקווים כי ה-Mooncup יציע פתרון להקלת הנטל הכספי של קניית מוצרים סניטריים וכן להוכיח כי השימוש בו טוב יותר לבריאותן ולסביבה.

mobilise-a-midwife-main

Mobilise a Midwife

Mobilise a Midwife הוא פרויקט של Mother Health International המגייס כספים לרכישת אופניים שיסייעו למיילדות המסורתיות באוגנדה להגיע לאמהות. הפרויקט גם מספק גביעוניות Mooncup לנשים המקומיות.

Changing Lives in Rural Uganda blog post

rowley-project-main

Rowley Projects

אנו תומכים ב-Rowley Projects בבניית בתי שימוש ובאספקת גביעוניות Mooncup לנשים במחוז Rachuonyo שבמערב קניה.

www.rowleyprojects.com

plastic-challenge-main

אתגר הפלסטיק

ויתור על פלסטיק חד-פעמי תוך גיוס כספים למאבק בפסולת פלסטיק. יום אחד, שבוע אחד, חודש אחד – כמה זמן תוכלי להחזיק מעמד? אתגר הפלסטיק מתקיים מידי שנה, ואנו גאים לתמוך בו ובאגודה לשימור ימי שמנהלת אותו.

www.mcsuk.org/plasticchallenge

lift-the-lid-main

LIFT THE LID

חברת Mooncup עבדה יחד עם Lift the Lid כדי להציג את גביעונית מונקאפ בתיכון Lenana, לבנות בקניה. בית הספר מיועד לבנות מעוטות יכולת אשר קיבלו ציון גבוה במבחנים הלאומיים של קניה. בית הספר ידוע בזכות הפרויקטים העצמאיים ברי קיימא שלו ובזכות ההכשרה העסקית ומיומנויות החיים שהוא מציע בנוסף למערכת הלימודים הרגילה.

www.lift-the-lid.org

new-cup-foundation

The Cup Foundation

קרן “CUP” הינה ארגון ללא מתרות רווח שמטרתו להעניק כבוד לבנות שחיות בסביבות מאתגרות באמצעות מתן גביעוניות מחזור וקיום מפגשי העצמה.

קראו את הדוח לשנת 2015 של קרן “CUP”