צרי קשר

על המונקאפ

ה-Mooncup הנו גביע בצורת פעמון המשמש כתחליף לטמפון.
הוא מיוצר מסיליקון רפואי רך והיפו-אלרגני, אינו מכיל חומרים רעילים שנמצאים בטמפונים חד-פעמיים, אינו גורם לגירויים ומתאים גם לנשים עם אלרגיה לגומי.
קראי עוד

היכן לקנות?


מצאי את החנות הקרובה למקום מגורייך

מונקאפ ניתנת לקנייה בחנויות טבע מובחרות או דרך סוכנות
עצמאיות
קראי עוד

יתרונות המונקאפ

 

אם את רוצה להפחית את שאריות הפחם בגופך כתוצאה מהשימוש בטמפון, לחסוך בכסף או לשמור על בריאותך- ישנן סיבות רבות עבור נשים לבחור להשתמש במונקאפ.

 

ידידותי לסביבה

כמוצר רב-פעמי המונקאפ מאפשר דרך פשוטה להפחית באופן משמעותי את כמות הפסולת שאת מייצרת.

בממוצע, אישה אחת תשתמש ביותר מ11,000 מוצרי היגיינה חד פעמיים בימי חייה ובכ-22 טמפונים או תחבושות חד פעמיות בכל מחזור. 4.3 ביליון מוצרי היגיינה נשיים נזרקים כל שנה באנגליה. כל אותם מוצרים, האריזות שלהם ותוצרי הלוואי שלהם יסיימו את דרכם באתרי הפסולת או בים.

מונקאפ בע"מ היא חברת מוצרי ההיגיינה היחידה בעולם שזכתה בתואר "Ethical Business" על אופן ייצור ופעילות הוגנת וידידותית לעובדיה ולסביבה (מידע נוסף על חברת Mooncup Ltd תוכלי למצוא באתר בעמוד "אודות".

 

בריא יותר עבורך

גביע המונקאפ הינו נטול לייטקס והיפו-אלרגני. המונקאפ אינו מכיל שאריות צבע, רעלים או חומרים מלבינים.

מכיוון שאופן פעולת המונקאפ הוא אגירה ולא ספיחה של הנוזלים, הוא לא יגרום ליובש בנרתיק ולא ישפיע על רמת ה pH הטבעית שלך (35% מהנוזלים שטמפון סופח מיועדים ליצור סביבה טבעית לחה בנרתיק). גביעים לאיסוף דם הווסת מעולם לא קושרו עם תסמונת הלם הרעל (Toxic shock syndrome). מידע נוסף תוכלי למצוא באתר בעמוד "עצות".

 

נשים עם דימום חזק או נשים שמעוניינות להכיר טוב יותר מה עובר על גופן בזמן המחזור יכולות להיעזר בסימני הנפח על דפנות המונקאפ. לראשונה ניתן לדווח לרופא או לגניקולוג על עצמת הדימום המדויקת בכל מחזור.

 

נוח יותר

המונקאפ מסוגל להכיל לפחות פי שלושה מטמפון במידה "סופר", ובכך מעניק לך זמן ארוך יותר של הגנה בימים הראשונים של המחזור. בימים האחרונים של המחזור בהם הדימום מועט לא תסבלי מיובש וגירויים מכיוון שאופן פעולת המונקאפ הוא אגירה ולא ספיחה של נוזלים.

ללא חוט המונקאפ דיסקרטי לחלוטין בגופך. אין צורך לקחת עימך בתיק תוספות מסרבלות ואין דאגה כיצד להיפטר ממוצר משומש או מאריזות.

 

חסכוני יותר

מונקאפ אחד ישמש אותך במשך שנים, בכך מונקאפ הוא המוצר החסכוני ביותר שתוכלי להשיג.

מונקאפ אחד שווה לעלות אותה תוציא בממוצע אישה על מוצרים היגייניים חד פעמיים במשך 6 חודשים!!